Product information "Disney "Santa Mickey Mouse" Christmas Bauble green - Kurt S. Adler DN02005-C"
Santa Mickey is ready to give a present for everyone in the world in this wonderful christmas bauble from Kurt S. Adler. Every 80mm green glass bauble is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
|---|---|
| Brand: | Disney |
| Charakter: | Mickey Mouse |
| Height: | 8,0 cm |
| Length: | 8,0 cm |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Material: | Glass |
| Width: | 8,0 cm |
| Year of release: | 2020 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.